Гриль Master-Touch – це справжня знахідка для любителів барбекю на відкритому повітрі. Його можна використовувати в будь-яку погоду, тому смачний обід чи ужин у компанії друзів нічого не зіпсує.

Вугільний гриль Master-Touch – це функціональна система 3 в 1. У ньому можна змажити, запікати та коптити. Весь процес приготування на грилі простий і зрозумілий, до того ж проблем із раптовими іскрами, гарячими ручками або їжею, що підгоріла, у власника пристрою не буде.

Пристрій та конструктивні особливості гриля Master-Touch

Насамперед, слід зазначити, що Master-Touch – це гриль із кришкою. Саме кришка дозволяє створити процес конвекції, завдяки якому у грилі можна не лише змажити, але запікати та коптити. Також кришка перекриває доступ кислорода до грилю, саме кисень є основною причиною підгоряння продуктів.

Гриль Master-Touch має два піддуви – верхній та нижній. Регулюючи верхній піддув, можна досягти ідеальної температури приготування, припинити підгорання м'яса або повністю згасити гриль. Нижній піддув також відіграє важливу роль у регулюванні повітряного потоку під час копчення або низькотемпературного барбекю, а також допомагає почистити гриль. Це відбувається завдяки системі One-Touch, яка має на увазі наявність сталевих лепестків, пересування яких пристрій швидко та ефективно очищається від золи та залишків їжі.

Повністю заповнений стартер, це температура 250 - 270 ° С і саме її вимагає повністю просмажений стейк або інше м'ясо.
У стартера передбачені спеціальні отвори, що дозволяють розжарити вугілля повністю, а чи не частково. Час займає розведення вугілля становить 15 - 20 хвилин. Для розпалювання гриля Master-Touch виробник рекомендує використовувати спеціальні вугільні брикети. Вони не тільки дають стабільний жар, а й запобігають велику кількість попелу, який літатиме навколо і осідатиме на одязі або навколишніх предметах.

Типи жару для гриля Master-Touch

Для використання грилем Master-Touch важливо розумітися на розкладках вугілля. Слід знати, що таке прямий і непрямий жар:

Прямий жар - це коли під продуктами, що готуються, є жар;
Непрямий жар - під продуктами вугілля відсутнє, розміщується осторонь продукту.

Однак основним способом регулювання температури гриля є кількість вугілля, яке закладається усередину. Так ось, для розведення вогню у грилі Master-Touch передбачено стартер. Саме до нього закладається вугілля та розпалюється спиртовою або парафіновою пігулкою. Стартер дозволяє відміряти необхідну кількість вугілля.

Стартер, заповнений вугіллям на 1/3, дозволяє досягти температури в 150 - 170 ° С, якої, наприклад, достатньо для копчення риби.
Стартер, заповнений вугіллям на 2/3, дає можливість розжарити гриль до температури 220 - 250 ° С, її вистачить, щоб, наприклад, спекти хліб або піцу.


Щоб швидко створити або змінити зони прямого та непрямого жару, можна скористатися лотками-розділювачами. Вони у комплекті кожного гриля Master-Touch. Вугілля засипається в такі лотки, а потім їх розміщують у потрібному положенні - по центру або по краях гриля. Завдяки тому, що грати Master-Touch оснащені спеціальними дверцятами, вугілля або тріски завжди можна додати або прибрати.