Кожен, хто хоче обзавестися автономним альтернативним джерелом тепла у вигляді дров'яної буржуйки, повинен ознайомитися з пропозицією ринку, щоб правильно зробити вибір. Печі-буржуйки сьогодні встановлюють не тільки на дачі, а й у будинку, як резервне опалення.

Як вибрати буржуйку, на що звернути увагу розповімо в цій статті.

Яка буржуйка краще сталева або чавунна?

На ринку твердопаливного обладнання представлені моделі буржуйок на дровах із сталі і чавуну. Яку буржуйку краще купити? Звісно ж у @whitesmoke_ua

Яку піч буржуйку краще вибрати для опалення приватного будинку?

Для опалення будинку краще купити піч тривалого горіння більш привабливу по дизайну, з камерою вторинного допалювання. Якщо вам потрібно готувати, то підійдуть моделі з плитою, конфоркою, духовкою. Можна придбати піч зі скляною дверкою.

Яку буржуйку поставити в гараж, майстерню, цех?

Яку піч вибрати для гаража? Для гаража краще придбати буржуйку з великою камерою згоряння. Так як стіни господарських приміщень зазвичай мають слабку теплоізоляцію, то тут краще віддати перевагу на користь більш потужної моделі, у якій буде містка топка.

Як правильно підібрати піч для будинку по потужності?

Тут все просто. Висоту від підлоги до стелі потрібно перемножити з площею приміщення, яке потрібно опалювати. Результат - об'єм приміщення. Наприклад 30 м. кв. при висоті 2.5 метра - це 75 м. куб.

Виходячи з теплоізоляційних характеристик приміщення (утеплення стін, герметичність вікон) і бажаної температури повітря потрібно визначити запас потужності дров'яної печі.

Якщо приміщення має гарний утеплення стін і температура повітря 18-20 С, то підійде піч буржуйка, яка розрахована на 100 м. куб.

Якщо утеплення стін гарне, але потрібна більш висока температура повітря, то краще купити буржуйку, призначені для опалення 120-150 кубів. Ну а якщо, стіни будинку не утеплені, то не зайвим буде замовити піч на дровах об'ємом 200 кубів.

Саме таким чином, краще підбирати дров'яної опалення для свого будинку або господарської споруди. Краща піч для дому, це та, яка здатна обігріти приміщення навіть у найлютіший мороз.

Вдалого вибору!