Гарантія та повернення товару

Гарантія

Купуючи товари в інтернет магазині, Ви гарантовано отримуєте сервіс найвищого рівня. На сайті представлені тільки сертифіковані продукти перевірених виробників. Всі товари продаються з гарантією від виробника, що діє на території України.
Гарантія набуває чинності лише в разі наявності печатки / штампу магазину на заповненому продавцем оригінальному гарантійному талоні виробника, який видається до кожного гарантійного товару після продажу. Зверніть на це увагу під час отримання товару.
Перш ніж почати експлуатацію, рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з гарантійними умовами та інструкцією по експлуатації, це допоможе не допустити можливих проблем в разі неправильного використання товару.
Щоб уникнути можливих непорозумінь, необхідно зберігати протягом гарантійного терміну всі документи, що додаються до товару при його продажу. Гарантійний талон знаходиться в комплекті разом з товаром, він може бути розміщений на першій або останній сторінці оригінальної інструкції до техніки або окремо.
Гарантійний ремонт здійснюється протягом передбаченого гарантійного терміну представниками виробника (авторизований сервісний центр) при дотриманні наступних умов:
• Наявність заповненого гарантійного талона з печаткою / штампом продавця;
• Документа, який підтверджує оплату товару;
• Збереження всіх передбачених пломб на товарі.

Повернення

Покупець також має право відповідно до закону «Про захист прав споживачів» повернути товар в магазин
• з моменту покупки пройшло не більше 14 днів;
• товар не використовувався;
• збережений товарний вид товару, його споживчі властивості, пломби, ярлики і т.д.
• зберігся розрахунковий документ, який споживач отримав разом з товаром;
• товар не входить до переліку товарів, що не підлягають обміну.
Продавець в свою чергу зобов'язується повернути покупцеві вартість товару в повному обсязі.


Важливо


Зверніть увагу, при отриманні і оплаті товару, покупець повинен оглянути його на предмет цілісності і кількості. Беручи товар і підписуючи накладну про отримання, покупець погоджується з тим, що прийняв товар в заявленій кількості і якості