Настільний (переносний) вугільний гриль від компанії BergHOFF. Тепер Ваш відпочинок не залежить від ваги гриля або його розмірів. Ви можете обрати будь-яке місце для пікніку з друзями. Пляж, лісова галявина або дачна ділянка - в будь-яке з цих місць Ви зможете легко взяти з собою все необхідне для приготування страв з м'яса, риби та овочів. Гриль виготовлений з нержавіючої сталі, має нескладну конструкцію, а головне - простий у використанні і безпечний. Процес приготування у переносному грилі нічим не відрізняється від готовки у стаціонарному грилі. Всі частини якісно сумісні, легко миються після експлуатації. Для мобільності гриль оснащений ременем і корковою підставкою. 

Переносний вугільний гриль – просто ідеальний для поїздки на природу, полювання або риболовлю. Невеликі розміри такого грилю дозволяють перевозити його у багажнику автомобіля. Так що гарячими стейками, шашликами, гамбургерами, птахом і навіть копченою фореллю ви можете себе порадувати, навіть знаходячись далеко від будинку.

Вугільний настільний гриль від бельгійської компанії Berghoff виготовлений з нержавіючої сталі. У нього нескладна конструкція, у використанні він простий, а головне - безпечний. Особливістю такого переносного грилю являється те, що він нічим не відрізняється від стаціонарного. Усі частини якісно підігнані, його легко мити. Для мобільності гриль забезпечений ременем і пробковою підставкою. Вага його – 5 кг.

Характеристики:

  • Тип: вугільний настільний гриль
  • Матеріал: нержавіюча сталь
  • Діаметр: 35 см
  • Вага: 5 кг
  • Колір: чорний
  • Виробник: Berghoff, Бельгія