Кількість
|
Вартість
|
||
|
Стомившись від міської метушні, люди намагаються змінити обстановку та провести вихідні на природі. Чисте повітря, гарна компанія, смачна їжа творять дива: піднімають настрій, знімають стрес. Шашлики та каша на багатті – обов'язковий атрибут будь-якого пікніка. Але що робити, якщо м'ясо на шампурі вже набридло, а хочеться чогось нового, смачного, соковитого, що пахне димком?
На допомогу приходить портативний гриль. Він компактний, тому взяти його з собою у похід, на пікнік чи дачу зовсім не важко. В силу своїх зовсім невеликих габаритів, це диво барбекю легко поміститься не лише у багажнику автомобіля, а й у звичайному рюкзаку. Маленький помічник, як і його стаціонарний побратим, може смажити, варити, пекти і навіть коптити. Якщо Ви купили переносний настільний гриль, значить, заміське меню буде різноманітним і небанальним. >Різновиди та особливості портативних грилів
Мобільні барбекю можуть бути вугільними, електричними, газовими. Найбільш універсальним видом є компактний вугільний гриль, для його роботи не потрібен додатковий газовий балон або розетка. Достатньо взяти із собою вугілля або спеціальні брикети. Електричний гриль хороший для заміського будинку або дачі, де є світло.
Переносний газовий міні гриль має багато переваг. Він швидко нагрівається, можна регулювати температуру, причому наявність кількох пальників дозволяє готувати кілька страв із різним температурним режимом. Газове та електричне обладнання не залишає золи.
На що потрібно звернути увагу, коли Ви вирішили купити портативний газовий, вугільний чи електричний гриль? Ось деякі критерії, які потрібно врахувати при виборі:
- габаритні розміри пристрою;
- вага;
- вид палива;
- площа смаженої поверхні;
- матеріал, з якого виготовлений корпус: чавун, сталь, кераміка.