Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Грилі та барбекю
0
Мій кошик

Засоби для чистки димоходів та труб

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Немеханічне очищення димоходів та труб від сажі та креазоту

Наявність у будинку пічного опалення передбачає деякі дії з обслуговування встановленого обладнання. Процес згорання палива є реакцією окислення, яка вимагає наявність кислорода і високої температури. За відсутності будь-якого із зазначених умов виникає результат недостатнього окислення вуглецю, яким за своєю суттю є сажа. До чого призводить надмірне накопичення сажі, знають усі, хто користується пічкою або каміном.

Засоби для немеханічного чищення призначені для очищення цегляних та металевих димоходів, твердопаливних казанів, печей, камінів. Каталітична дія засобу спрямована на розпушування сажі та смол та перетворення їх на попіл, який осідає у топці. Порошок Savent сприяє збільшенню ККД, продовженню терміну служби димоходу та котла, економії палива та зменшенню ймовірності загоряння димоходу.

Навіщо чистити відкладення креозоту спеціальними "засобами для чищення котлів і димоходів"?

Креозот – це природний матеріал, який найкраще описати як смолоподібна речовина. У повністю функціональному дров котлі гази, що виділяються з деревини, будуть просто направлятися в димову трубу. Однак, якщо в димовій трубі накопичується рідина або котел працює не так ефективно, як повинен, це може привести до зниження нагріву. Це, в свою чергу, спонукає гази, що утворюються при спалюванні деревини, укріпляти в димоході і прилипати до його стінок. Варто відзначити, що креозот є легкозаймистою і дуже агресивним. У кращому випадку поступове накопичення креозоту в кінцевому підсумку призведе до корозії димової труби, яку необхідно замінити. Але, в гіршому випадку, тепло від дров'яного котла може запалити частинки креозот, створюючи небезпечний пожежа в димарі. Саме тому ми радимо використовувати хімічні засоби для чищення димоходу і котла.

Як ефективно почистити котел або димар за допомогою хімічних очисників сажі?

Запобігання накопичення потенційно легкозаймистих / корозійних речовин – це тільки одна з причин, по якій вам слід проводити щорічне технічне обслуговування вашого котла та димової системи. Це не тільки зменшує потенційну небезпеку, а й гарантує, що ваш котел працює на максимальній потужності якомога довше.

Крім всім відомих механічних методів очищення (щітки, йоржі) все більшої популярності набирають засоби хімічної чистки димарів.

Ми знаємо, як зробити покупку приємною, тому нашим клієнтам пропонується сервіс під ключ:

 • Доставка.
 • Складання.
 • Професійна консультація.

Звертаємо окрему увагу: все, що представлене у продуктовій лінійці, в Україну ввезене легально – це наша принципова позиція.

Ми є партнерами брендів з бездоганною репутацією та впевнені у якості своїх товарів, тому на кожен з них надається гарантія заводу-виробника.

Клієнтоорієнтованість для нашої команди є важливим показником професіоналізму, томукожну покупку супроводжує персональний менеджер.

Для зручності покупців WHITE SMOKE працює в онлайн- та офлайн-режимах.

Онлайн-купівлю можете здійснити прямо зараз на цьому сайті, а офлайн-магазин знаходиться за адресою м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи 62/2.

Друзі, ми завжди відкриті до діалогу – адекватно сприймаємо критику та вдячні за позитивні відгуки.

Ми працюємо над підвищенням якості обслуговування – будемо раді зворотному зв'язку через будь-який зручний канал комунікації.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору