Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Грилі та барбекю
0
Мій кошик

Тепловентилятори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тепловентилятори - апарати повітряного опалювання з різними джерелами тепла і широким вибором опцій. Завдяки вбудованому вентилятору, забезпечують надійний і швидкий обігрів приміщення. Це обладнання зарекомендувало себе як ефективна і надійна система опалювання.

Восени, коли центральне опалення ще не підключили, кожна людина хоче зігрітися, і тут на допомогу приходять тепловентилятори для будинку. Ці пристрої виконуються роль нагрівача. Теплий потік повітря продувається через нагрівальний елемент, застосовуючи вбудований вентилятор. Їх часто використовують у приміщеннях, де не потрібна постійна підтримка середньої температури. Швидко починають працювати і досягають максимальної робочої температури.

Тепловентилятори можуть оснащуватися різними типами нагрівальних елементів. Класична спіраль забезпечує високу температуру вихідного повітря і швидкий нагрів, проте вважається найменш безпечним і може створювати неприємний запах при згорянні потрапляє пилу. Цей тип нагрівача застосовується в основному в бюджетних моделях тепловентиляторів. Більш прогресивні варіанти використовують керамічний нагрівач, с нижчою робочою температурою; це дещо збільшує час обігріву, однак не створює запахів і забезпечує безпеку.

Вгору