Літній час призначений для смачних страв, приготованих на відкритому повітрі, особливо якщо мова йде про приготування на грилі та барбекю. Ми можемо використовувати ці слова як взаємозамінні, але готування на грилі та барбекю — це різні техніки, які використовуються з різних причин. Як ми можемо розібрати, що відрізняє гриль від барбекю? Почнемо з невеликої етимології.

Почнемо з невеликої етимології.

Слово «гриль» походить від старофранцузького «graille» , що відноситься до металевої решітки або фактичного каркаса, який розміщується над відкритим вогнем. «Гриль» може використовуватися або як іменник, що відноситься до апарату, який використовується для приготування їжі, або як дієслово, що описує спосіб приготування їжі на відкритому повітрі.

"Барбекю" - це термін, який бере свій початок в Америці. Він походить від іспанського американського «барбакоа» і відноситься до каркаса для приготування їжі на відкритому повітрі. Це слово також може використовуватися як іменник, або для пристрою, який використовується для приготування їжі, або для їжі, яка готується, а також як дієслово, що описує процес приготування їжі.

Обидва терміни часто мають відтінок зібрання на свіжому повітрі, особливістю якого є приготування їжі на свіжому повітрі. Однак є різниця в техніках приготування, які ви повинні знати.

Все залежить від часу і температури

Приготування на грилі – це приготування при високій температурі на прямому вогні. Незалежно від того, над деревним вугіллям чи газовим полум’ям, температура від джерела тепла становить від 2000 до 3800 градусів F, а температура решітки гриля – від 500 до 700 градусів. Час приготування зазвичай вимірюється хвилинами, а не годинами. Гриль ідеально підходить для швидкого приготування страв, як-от м'ясо, стейки, курка, морепродукти та овочі.

Приготування на шашлику готується низько і повільно, що означає набагато нижчу температуру приблизно 200-300 градусів і набагато довший час приготування, іноді до 18 годин. Барбекю зазвичай включає в себе дим для аромату, а приготування здійснюється на непрямому нагріванні, а не безпосередньо на полум’ї або деревному вугіллі. Важливо вибрати правильний вид деревини для копчення м’яса, і джерело копченого барбекю зазначає, що хвойних порід, таких як сосна, кедр і ялина, слід уникати, оскільки вони містять занадто багато соку і смоли, які виробляють їдкий дим. Замість цього шукайте листяні породи дерева, такі як дуб, гікорі, мескіт і фруктові дерева. Найкращі види м’яса для шашлику мають багато жиру та сполучної тканини, які потребують більшого часу приготування, щоб розм’якшити. 

Незалежно від того, чи це бургери на грилі на вечерю або ребра в коптильні для особливої ​​​​нагоди, приготування на грилі та барбекю можуть дати чудові результати. Візьміть трохи приправ або солодко-гострого соусу барбекю, і ваш літній стіл буде накритий.