Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Грилі та барбекю
0
Мій кошик

Новинки

Для приготування соковитого та смачного шашлику обов'язково знадобиться якісний набір шампурів. Переоцінити важливість таких виробів досить складно, адже неправильно підібрані шампури можуть зіпсувати страву.
Часто стандартні моделі виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Цей матеріал наділений наступним набором переваг:

  • не піддається негативному впливу корозії;
  • не окислюється під час контакту з різними продуктами харчування;
  • екологічно чистий матеріал цілком безпечний для довкілля та людського здоров'я в цілому, а тому може контактувати з різноманітними продуктами;
  • не деформується під впливом найвищих температурних показників;
  • підходить для багаторазової експлуатації.
  • Вибираючи оригінальний та ексклюзивний подарунок для справжнього чоловіка, рекомендується купити набір шампурів, які спеціально продаються у привабливому кейсі. Такі кейси можуть бути виконані з натурального дерева, шкіри або мати тканинну оббивку. Велика різноманітність видів та розмірів допоможе покупцям підібрати ідеальний презент, незалежно від конкретного приводу.


Вибираючи подарункові шампура, варто враховувати ширину мангалу для комфортної експлуатації всього набору. Однією з головних відмінних рис таких виробів є їх форма. Виходячи з цього, всі шампури поділяються на кілька видів:
Круглі – на таких моделях досить зручно насаджувати овочі із щільною структурою (гриби, кабачки, картопля).
Прямі – найпоширеніші шампура, товщина яких становить від 0,7 мм. Такі вироби актуальні для приготування всіх видів м'яса, риби з великою кількістю кісток та інше.
Плоскі – це ідеальне рішення для насаджування люля-кебаб. Представлені шампура ширші, ніж стандартні моделі, у кілька разів, що унеможливлює розпад фаршу при обсмажуванні на вогні.
Кутові або Г-подібні шампури – такі моделі зігнуті під кутом на певну кількість градусів (від 60 до 90 градусів). Вони призначені для надійної фіксації м'якших продуктів харчування: риба, страви з фаршу. Оптимальні показники товщини сягають 2 мм. Якісні вироби обов'язково виробляються із застосуванням популярного методу фабричного лиття або за допомогою використання не менш актуального способу кування.

Як правильно підібрати набір шампурів
Вибір шампурів – це справжнє мистецтво. Безумовно, кожен покупець зможе замовити простий набір шампурів або придбати поштучно вироби. Але тоді доведеться проігнорувати всю естетику приготування шашлику.

Тому, вибираючи подарунковий набір шампурів, потрібно пам'ятати про кілька важливих складових:
Матеріал. Купуйте набори, виготовлені з харчової сталі, які мають привабливий дизайн та тривалий термін служби.
Поверхня. Рекомендується купувати набори, в яких сталь була відполірована до дзеркального блиску.
Вигин та товщина металу. Якісний виріб у міру гнучкий, витримуючи вагу м'яса, рівномірно розподіленого по всій поверхні.
Рукоятка. Вона повинна бути зручною та легко поміщатися в руку, не вислизаючи з неї.
Довжина. Стандартна довжина шампурів – 60-70 см. Такі вироби підходять більшість мангалів.
В інтернет-магазині «Мангали – печі» представлений величезний асортимент подарункових наборів, в яких запропоновано різноманітну кількість шампурів та аксесуарів для приготування найрізноманітніших страв на мангалі, грилі чи барбекю. Замовити такі комплекти можна з доставкою по всій Україні.

Немає товарів

Вгору